درباره ما

نویسنده : روابط عمومی
30 شهریور 1398
مدت زمان مطالعه ۱ دقیقه
درباره ما


کاپ دیس یک سامانه هوشمند تخفیفی رفاهی است که فعالیت خود را از بهمن  ماه 1397  آغاز کرده و در حال حاضر در بسیاری از  شهرهای کشور حضور دارد. اپلیکیشن کاپ دیس  پلی ارتباطی بین مشتری و اصناف است که با حذف هزینه تبلیغات کمک به کاهش هزینه ها با ایجاد تخفیف اصناف مختلف در باشگاه مشترکین کرده. این اپلیکیشن قابل نصب بر روی گوشی‌های هوشمند بوده ، گوشی های ios و سازمان‌ها میتوانند از  محیط وب استفاده نمایند. 
کاپ دیس سامانه هوشمند تخفیفی رفاهی است. این سامانه ، در تیر ماه  96با نام دیس به  شهروندان  معرفی شد و با توجه به نیاز بازار  دامنه فعالیت خود را گسترش داد . تخفیفهای انلاین و وسعت شهرهای بیشتر را  تحت پوشش قرار داد وکاملتر شد و همچنان در مسیر تکامل و بهینه سازی در حرکت است. این نرم‌افزار، در حال حاضر برای گوشی های اندروید و IOS فعال است.
 برای رفاه و آشنایی بیشتر نسبت به خدمات مجموعه کاربران این اپلیکیشن پس از نصب میتوانند تا 48 ساعت رایگان از تخفیف کلیه مراکز استفاده کنند . تخفیف بصورت پس پرداخت میباشدلازم به ذکر است  مجموعه کاپ دیس هیچگونه مراوده مالی با مراکز نداردو تخفیف در جا در زمان پرداخت کسر میشود.
برای عضویت در باشگاه مشتریان متقاضی میتواند از کارت اشتراک سالانه ویا بسته های تخفیفی مختلف در سامانه را بنا به نیاز تهیه و در زمان عضویت نامحدود در مراجعه از کل مراکز استفاده کند.

لازم به ذکر است پروژه های فرهنگسازی و رفاهی نیز در این اپلیکیشن برای رفاه شهروندان قرار گرفته .