دیساپز چیست؟

نویسنده : روابط عمومی
04 آذر 1398
مدت زمان مطالعه ۱ دقیقه
سایت-اپلیکیشن
یه کسب و کار کم خرج با مدیریت 24 ساعته

دیساپز امکان حضور هر شخص ، مجموعه و  شرکت را در دنیای وب فراهم میکند .

داشتن دیساپز مانند داشتن یک مغازه ، فروشگاه و یا مکانی ست که هیچ محدودیت مکانی و زمانی ندارد و قابل  دسترسی در کل جهان است .

با دیساپز میتوانید نامحدود کالا و خدمات را با توضیحات به مخاطب خود نشان دهید .

  دیساپزبرای یک شرکت مانند داشتن یک کاتالوگ تبلیغاتی است اما با مزایای فراوان تر نسبت به ان ...

( یک کاتالوگ تنها می تواند شامل تصاویر و متون برای معرفی خدمات و کالا باشد).

اما در وب از تصاویر متون فایلهای تصویری و صوتی و انیمیشن می باشد.

بنابر این امکان اطلاع رسانی جامع با محتوایی جذاب تر را می دهد .

و از طرفی طراحی ، چاپ و انتشار هر نسخه از کاتالوگ نیاز به هزینه بالایی دارد، اما  در دیساپز در هر زمان که بخواهید بدون هیچ هزینه جانبی می توانید ان را ویرایش کنید و هزاران کاربر میتوانند بارها و بارها آن را بازدید کنند.در حالیکه در زمان انتشار کاتالوگهای فیزیکی با هر بار تغییر در نوع محصول یا جابجایی مکانی و ...هزینه زیادی برای شما ایجاد میکند .

یکی دیگه از مزایای داشتن دیساپز در دسترس بودن آن هست .

 

 با دیساپز کسب و کار شما در هر ساعت از روز باز است و همواره اطلاعات و محصولات یا خدمات شما در تمام ساعات شبانه روز حتی روزهای تعطیل در اختیار کاربران و مشتریان قرار میگیرد و انها اطلاعات مورد نیاز را در موردشما و  شرکتتان بدست می آورند.

از مهمترین مزایای داشتن دیساپز کاهش هزینه ست شما علاوه بر تلفن وراههای ارتباطی دیگر بدون پرداخت قبض آب و برق و تلفن و اجاره و مالیات و....  یک نمایشگاه بین المللی از خدمات و محصولاتتان که همیشه پا برجا ست دارید .

دیساپز از اتلاف زمان جلوگیری میکنه و زمان شما را مدیریت میکنه شما میتوانید به سیوالات متداول مشتریان در بخش ویژه  پاسخ بدین و در مدت زمان کوتاه مدیریت  اطلاعاتی برای بازدید کنندگان  داشته باشید.

با داشتن دیساپز و بهره بازاریابی موتورهای جستجو کسب و کارتان را رونق بدین :

امروزه یک سوم مردم جهان از اینترنت استفاده میکنند. موتورهای قوی جستجو گر 24 ساعته باعث میشوند بهتر دیده شوید و کسب در آمد خود را افزایش دهید.

 امروزه مشاغل زیادی به درامد فقط از طریق وب سایت و مشتریان انلاین فعالند :

دیساپز این امکان رو به شما میده تا فضایی برای تبلیغات کار در اینترنت و معرفی وب سایت شما نسبت به سایر رسانه ها مانند :رادیو ، تلویزیون ، مجلات و بیلبوردها  بسیارارزانتر و ماندگار تر و در عین حال گستره وسیعتری رو داشته باشید .

جستجو و اطلاع از کسب و کارها برای همه اسان تر از تماس تلفنی و .. در نتیجه مشتریان با باران اطلاعات جذاب شما بسمت کسب و کارتان هدایت میشوند .